Lajme

VIDEO/ Me dy gishtat lart, Berisha del nga selia e PD dhe niset drejt kryeministrisë. Qytetarët e ndjekin në marshim

Ish kryeministri Sali Berisha ka dalë nga selia e Partisë Demokratike për të ecur drejt bulevardit “Dëshmorët e Kombit”.

Teksa ecte me dy gishtat lart, Berisha shoqërohej nga ekipi i tij i sigurisë një mase e re e vendosur nga demokratët për shkak të incidentit të 6 Dhjetorit.

Në të njëjtën kohë ka dalë edhe kryetari i Partisë së Lirisë i cili po ashtu është nisur drejt bulevardit “Dëshmorët e Kombit”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close