Lajme

VIDEO/ Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër: Bilbilit nuk mund t’i rezistosh

Ndërsa ndodhej në Shkodër diten e djeshme, presidenti Ilir Meta është ndalur në një restorant ku i pranishëm është edhe këngëtari i njohur Bujar Qamili. Meta i është bashkuar atij duke kënduar një pjesë kënge. Videon, kreu i shtetit e ka ndarë në rrjetet sociale ku shkruan se bilbilit magjik të Shkodrës nuk mund t’i rezistosh.  “Bilbili i Shkodrës është magjik dhe nuk mund t’i rezistosh, përveçse t’i dorëzohesh talentit të tij”, shkruan Meta.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close