Lajme

VIDEO\ Mjeti del nga rruga dhe bie në kanal në aksin Levan-Tepelenë, detaje

Tre persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor të regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin Levan-Tepelenë. Siç mund ta shikoni, mjeti me targa AA 046 ku udhëtonin tre personat ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal. Të p lagosurit janë transportuar drejt spitalit për mjekim, ndërsa mësohet se njëri është në gjendje më të rëndë. Policia ka nisur hetimet për aksidentet.

Fier, Informacion paraprak Sot rreth orës 08:25, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në afërsi të fshatit Frakull e Madhe, Fier, ka dalë nga rruga automjeti tip “Fiat” me drejtues shtetasin E. S., 35 vjeç, banues në Varibob.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerët në mjet, shtetasi A. S., 33 vjeç dhe shtetasja Xh. S., të cilët ndodhen në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close