Lajme

VIDEO/ Momentet kur Edi Rama goditet me vezë në Kuvend

Këto janë momentet kur Edi Rama është goditur me vezë në fytyrë e në trup.

Deputeti i PD-së Endri Hasa ka qëlluar Ramën sapo ai ka nisur të flasë.

Me pas i jane hedhur letra.

Ka pasur edhe përplasje mes deputetëve të PD-së dhe Gardës së Republikës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close