fbpx
KurioziteteLajme

VIDEO/ Momenti kur demi ngre në ajër makinën

Thënia e famshme “Kur ngatërrohesh me një dem, merr brirët”, duket se është mjaft e përshtatshme për këtë situatë. Një video e një demi që përplas një makinë dhe e ngre atë sikur të kishte një peshë të vogël është bërë virale në rrjete sociale. Videoja tregon demin që arrin ta “shkulë” makinën e bardhë me brirët e tij në mes të rrugës para se makina të përplaset në tokë .Demi i tërbuar ngre automjetin dhe e rrotullon atë 180 gradë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button