Lajme

VIDEO/ Momenti kur Edison Begaj nga Vlora del nga makina, autori ishte veshur si polic

Video nga momenti i e kzekutimit të Edison Begajt është bërë publike. Në video shihet se Begaj ka parkuar makinën pranë derës së banesës së tij. Ai ndodhet së bashku me dy fëmijët e tij të m itur. Në një moment, v iktima del nga makina dhe ikën nga drejtimi i banesës.

Më pas ai rikthehet, duke u përballur me një person që shihet i veshur me rroba p olicie. Ata të dy përballen me njëri-tjetrin, e më pas ‘p olici’ e q ëllon Begajn me a rmë e largohet.

P olicia e Vlorës nuk ka asnjë të ndaluar për a tentatin, ndërkohë që Begaj ndodhet jashtë r rezikut për jetën, pasi p lagët i ka marrë në pjesën e poshtme të trupit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: