Lajme

Video\ Momenti kur forcat e policisë shpëtojnë familjen nga përmbytjet në Fier

Fier/ Shërbimet e Policisë, në ndihmë të banorëve në nevojë. Momentet kur forcat “Shqiponja” evakuuan një familje në fshatin Ferras. Shërbimet e Policisë janë të angazhuara dhe në gatishmëri të plotë për t’u ardhur në ndihmë të gjithë banorëve në nevojë.

Për çdo rast nevoje për ndihmë, telefononi në numrin 112 ose dërgoni njoftim në Komisariatin Dixhital. Jemi në shërbimin tuaj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close