Lajme

VIDEO/ “Na solle nga Londra na solle”, Rama niset drejt aeroportit të Kukësit

Udhëtimi nga aeroporti “Nënë Tereza”, drejt atit të Kukësit “Zayed”, ku do të bëhet edhe ulja e parë për të inaguruar projektin e ri ka nisur. Në pamjet e publikuara nga vetë kryeministri Rama në Facebook, shihet se ‘çunat e Londrës’ tashmë kanë mbërritur në Rinas dhe janë nisur drejt Kukësit.

Bashkë me ta ndodhet edhe kryeministri Edi Rama, i cili do të zbresë gjithashtu në Kukës. Në video Rama dëgjohet tu thotë djemve që të rrinë të ndarë dhe jo në vendet ku janë ngjitur me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda: Djali: Na solle nga Londra na solle

Edi Rama: Ju solla pra ju solla…. Mos rrini afër se i keni vendet e ndara (të qeshura në avion) Edi Rama: Ti që e nxjerr kokën andej, hajde pra tek rreshti që është bosh se prandaj jua kemi bërë kështu.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close