LajmePolitike

VIDEO/‘Në Morinë doganierët vonojnë qytetarët më keq se në doganat serbe’

Në doganën e Morinës, udhëtarët dhe makinat vonohen më shumë se në doganat serbe.

Ky ka qënë denoncimi i një qytetari i cili i ka dërguar një video mesazh ish-kryeministrit Sali Berisha.

Qytetarët thonë se kanë një orë që vonohen në doganë ndërkohë që Berisha e cilëson këtë situatë në pikat e kalimit kufitar, si mashtrim të përvitshëm të Kryeministrit Rama.

POSTIMI: 

Mashtrimi i pervitshem i Kallam Deshtakut!

Ne Morine doganieret i vonjone mjetet dhe udhetaret shume me teper se ne doganen serbe!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Prsh doktor jem nje grup edhe po shkojm ne prishtine dhe prizren edhe kemi nje ore ne dogane, edhe serbi nuk na ka vonuar kaq shume…. respekte

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button