Lajme

VIDEO/ Nëna shpëton foshnjën disa sekonda para shembjes së tavanit

Një nënë është përballuar me një situatë dramatike dhe të vështirë. Ajo ka shpëtuar fëmijën e saj disa sekonda para se të shembej tavani i shtëpisë së saj. Incidenti ndodhi në Phnom Penh, Kamboxhia më 3 korrik.

Srey dhe dy nga fëmijët fillojnë të vrapojnë duke bërtitur. Srey më pas kthehet më foshnjën në krahë duke marrë fëmijën tjetër.

Disa sekonda më pas tavani u shemb.

Sipas informacioneve shembja e çatisë ndodhi si pasojë e ndërtimit të dobët, duke shtuar dhe faktin se shirat e dendur dëmtuan strukturën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close