Lajme

VIDEO nga aksidenti në Vlorë, detaje

Një áksìdent me pasojë vdêkjen ka ndodhur sot në Vlorë, ku një mjet ka përplásur një 60-vjeçare me inicialet S.G, e cila ishte duke lëvizur në këmbë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Sodës”, ndërsa Pòlicia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit, 37-vjeçarin me inicialet P.I.

“Rreth ores 17:21, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, në vendin e quajtur”Kryqëzimi i Sodës”, një automjet, me drejtues  shtetasin P. I., 37 vjeç, banues në Vlorë,  ka áksidentuar me pasojë v dêkje shtetasen S. G., rreth 60 vjeçe, e cila ishte duke lëvizur në këmbë. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Pòlicisë Vlorë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e Pòlicisë Vlorë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: