fbpx
Lajme

Video nga kamerat e sigurisë, ja sa i fortë ishte tërmeti në Durrës (Video)

Tërmeti i 26 nëntorit cilësohet si një nga më të rëndët që ka goditur Shqipërinë. Durrësi është qyteti më i prekur, për shkak se dhe epiqendra ishte më afër tij.
Pamjet e kamerave të një biznesi privat në Durrës tregojnë se lëkundjet kanë qenë jashtëzakonisht të forta.
Video më poshtë tregon 30 sekondat që sollën tragjedinë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button