Lajme

VIDEO/ Ngec ambulanca tek Spitali i Traumës, ja momenti kur punonjësit e shtyjnë për ta ndezur

Një moment i pa këndshëm ka ndodhur tek spitali i Traumës në Tiranë teksa një ambulancë që transporton pacientë nuk po ndizej.

BalkanWeb siguron një video amatore teksa ambulanca nuk po ndizej prej problemeve teknike dhe dy punonjës e shtynin për ta ndezur. Në një kohë kur vendi ka nevojë më shumë se kurrë për pajisje mjekësore, infrastrukturë e logjistikë, në një spital të rëndësishëm të Tiranës ambulanca hap probleme dhe duhet të shtyhet për të rifunksionuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: