Lajme

VIDEO/ Një makinë “shpërthen” nga flakët në aksin Elbasan – Tiranë

Shpërthen në flakë makina në tunelin e Krrabës. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në dalje të tunelit të aksit Tiranë-Elbasan. Një mjet ka shpërthyer në flakë dhe ka dalë jashtë rruge. Nuk dihet nëse ka të lënduar. Dyshohet se makina ka marrë flakë si pasojë e një defekti teknik. Megjithatë pritet një hetim nga ana e policisë për të përcaktuar shkaqet e zjarrit. Nga pamjet shihen zjarrfikësit që përpiqen të fikin flakët.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close