Lajme

VIDEO/ Pamjet nga Momenti nga ngjarja që ndodhi mbrëmjen e djeshme ndaj 27-vjeçarit në Vlorë

Janë bërë pubklike pamjet nga momenti i at entatit që i ndodhi mbrëmjen e djeshme ndaj 27-vjeçarit Marjo Ferraj në Vlorë. Siç mund të shihni edhe në video duket e pabesueshme se si i riu ka mundur t’i shpëtojë fatmirësisht pa plagë këtij at entati, pasi autori afrohet deri në xhamin e makinës dhe e qël lon.

Me të dëgjuar të shtënat shoferi hap derën e mjetit dhe del jashtë. Por autori është kthyer me kurriz dhe pret që ta marrë makina e shoqëruesit të tij, pa e kuptuar që nuk e ka qël luar të riun.

Autorët po e prisnin jashtë banesës të riun në një mjet Alfa Romeo. Në video duket qartë edhe momenti kur njëri prej autorëve del me qetësi nga mjeti dhe i afrohet makinës së autorit për ta qël luar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close