Lajme

VIDEO/ Përplasja me të vdekur dhe të plagosur, si nisi sherri masiv në Kosovë

Janë publikuar pamjet e momentit të përplasjes me armë zjarri në ambientet e ‘’Bon Vivant’’ në Kosovë. Nga përplasja mbeti i vrarë një person dhe disa të tjerë u plagosën

Në pamjet e publikuara nga mediat në Kosovë shquhet momenti i nisjes së sherrit. Fillimisht përplasja ka nisur duke përdorur shishet e qelqit dhe më pas ka eskaluar  deri në përdorimin e armës.

Një person humbi jetën nga të shtënat, ndërsa gjashtë të tjerë mbetën të plagosur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close