Lajme

VIDEO/ Përqafimi i fundit në kopsht mes nënës dhe Elenës së vogël para se ta vriste

Përqafimi i fundit mes vogëlushes Elena dhe nënës së saj para se e ëma ta vriste.

Pamjet e marra nga kamerat e sigurisë së kopshtit janë publikuar nga karabinierët e Katanias.

Martina Patti shkoi për të marrë vogëlushen Elena, më pas e vrau fëmijën dhe e varrosi në një fushë të braktisur në Mascalucia, në zonën e Catania.

Gruaja pas disa orësh në pyetje pranoi krimin dhe çoi karabinierët në vendin ku kishte fshehur trupin e vogëlushes./abcnews.al/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close