Lajme

VIDEO/ Përsëritet historia, polici i vë këmbën që qafë protestuesit në SHBA, kolegu ia heq

Një video ka treguar momentin kur policët kanë kapur disa protestues në SHBA të cilët po grabisnin dyqane. Fotoreporteri Matt Mills filmoi momentin kur një polic i vë gjurin në qafë një prej protestuesve. Kur turma filloi të bërtiste për këtë gjest, kolegu i tij oficer i heq këmbën nga qafa dhe ja zhvendos mbi shpinë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: