Lajme

VIDEO/ Plas sherri mes vajzave në Astir, djemtë futen në mes për t’i ndarë, po e pamundur

Një përplasje fizike ka ndodhur mes disa vajzave në zonën e Astirit në Tiranë. Të rejat janë përleshur me njëra-tjetrën në prani të disa djemve të tjerë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së kaluar, për arsye që ende nuk dihen.

Pamjet e publikuara nga JOQ tregojnë vajzat që afrohen tek njëra-tjetra për tu konfliktuar. Mes tyre futen dhe disa djem që përpiqen t’i ndajnë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: