Lajme

Video/ Plásen tre mjete, tre persona plágosen, një grua…

Një áksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në áksin Elbasan-Peqin, ku si pasojë e përplásjes mes tre mjeteve, ka humbur jetën një grua 43-vjeçare dhe kanë mbetur të plágosur tre drejtuesin e mjeteve. Në áksin rrugor Elbasan- Peqin,  në fshatin Murras mjeti tip ” Skoda”, me drejtues shtetasin A.I.,rreth 45 vjeç, banues në Kuçovë, Berat është përplásur me mjetin tip “Skoda” me drejtues shtetasin N.H., si dhe me mjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin R.B., banues në Maqedonin e Veriut.

Si pasojë e áksidentit ka ndërruar jetë shtetasja G.I.,43 vjeçe, banuese në Kuçovë, Berat e cila ishte pasagjere në mjetin tip “Skoda”, si dhe janë plágosur të tre drejtuesit e mjeteve,jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të áksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close