Lajme

VIDEO/ Po kalonin vijat e bardha, makina “fluturon” në ajër 8 fëmijë në Rusi

Një i ri 18-vjeçar ka përplasur fëmijët me veturën e tij Lada, teksa ata ishin duke kaluar në vijat e bardha në qytetin Vyksa në Rusi. Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin e aksidentit të tmerrshëm, ndërsa makina “fluturon” në ajër fëmijët. Makina përplasi 8 fëmijë, 4 prej të cilëve u plagosën rëndë dhe u dërguan menjëherë në spital.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close