Lajme

Video/ Pronari nuk i dha rrogën, shqiptarit ‘i ikën truri’, merr buldoserin gjigand dhe ia bën Mercedesin copë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Zvicër ku ka për protagonist kryesor një shtetas shqiptar. Shqiptari identiteti it ë cilët nuk bëhet i ditur, ka ndërmarrë një vendim ekstrem ndaj pronarit të tij zviceran, pasi ky i fundit nuk id ha rrogën. Siç  shihet edhe nga video-ja e cila ka “marrë dhenë” në internet, shqiptari ka marrë një bulldozer gjigand dhe ka shkatërruar krejtësisht ‘Mercedesin’ e shefit të tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close