Lajme

VIDEO/ Pronarja e argjendarisë: Ishte me çifte në dorë, nuk i pashë dot fytyrën

Pronarja e argjendarisë së g rabitur me a rmë në Vlorë paraditen e sotme ishte e pranishme kur ndodhi ngjarja së bashku me një punonjës tjetër.

Pas arrestimit të tij, ajo është shprehur e tronditur për mediat duke thënë se nuk arriti ta shikonte autorin në fytyrë pasi ishte me kurriz dhe u detyruar të shtrihej në tokë. Ajo tha se autori mbante një çifte në dorë ndërsa i k ërcënonte se doli ti q ëllonte.

“Nuk e pash autorin në fytyrë se isha me kurriz, po mbante një çifte në dorë! U shtrim përtokë, nuk mund të flas dot tani”, tha pronarja e argjendarisë.

Ndërkohë që 18-vjeçari Martin Kapllanaj, i cili dyshohet se është autori i grabitjes së argjendarisë në Vlorë është kapur nga policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: