Lajme

VIDEO/ Publikohen pamjet nga vila e kthyer në ‘shtëpi bari’ në Tiranë

Kjo është vila e Artan Muçës që u zbulua nga policia e Tiranës pasi tre persona dyshohet se kultivonin kanabis dhe e bënin gati për shitje.

Aty u kapën 61 kilogramë lëndë narkotike kanabis, e paketuar gati për shitje, me vlerë rreth 100 000 euro.

Kujtojmë se në kuadër të operacionit policor të koduar “Shtëpia jeshile” u arrestuan shtetasit Ervin Prifti alias Ervin Beti alias Ervin Preni, Artan Muça, dhe Gentian Muça.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close