Lajme

VIDEO/ Pushuesit futen në det të lahen, gjejnë predhën e pashpërthyer në ujërat e Karaburunit

Pushuesit në Vlorë kanë gjetur një predhë në ujërat e Karaburunit.

Pushuesit janë futur për tu larë në det, kur kanë vënë re municionin luftarak në ujë.

Dyshohet se predha i përket Luftës së Dytë Botërore dhe prej asaj kohe ndodhet në ujërat e Karaburunit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close