Lajme

VIDEO/ Qytetari ecën NUDO në mes të bulevardit në Vlorë, askush nuk e ndalon

Një skandal ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku një qytetar ka ecur nudo në mes të bulevardit për minuta të tëra. Siç shihet në videon që ka siguruar Vlora News, qytetari ecën i pashqetësuar dhe kalon edhe pranë familjarëve me fëmijë që ndodheshin në bulevard.

Burime për Vlora News bëjnë me dije se asnjë efektiv policie nuk është afruar pranë tij për ta ndaluar, por ai ka ecur për më shumë se 2 kilometër n udo në rrugët e Vlorës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close