Lajme

Video/ Raketat i fluturojnë “mbi kokë”, burri merr foshnjën dhe përpiqet të largohet

Një video prekëse, ku shihet një burrë më një foshnjë të porsalindur po bën gjiron e rrjetit.

Siç shihet në videon e publikuar nga forcat e mbrojtjes së Izraelit, një burrë më foshnjën në krahë përpiqet të largohet për në shtëpi, teksa sipër kokës së tij fluturojnë raketat e lëshuara nga Hamasi.

Video është bërë në një autostradë, ku tregohet burrin që mban foshnjën fort në krahë, ndërsa shikon lëvizjet e raketave që po bëhen sipër kokës së tij. Vihet re se ai është pushtuar nga frika, ndërkohë që shtrëngon fort pas vetes beben.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: