Lajme

Video/ Rama: O Fevzi po pse bërtet

Në studion e ‘Opinion’ ka plasur një debat teksa kryeministri Rama ishte duke folur me një ton të lart dhe drejtuar nga kamera, drejtuesi i emisioni Blendi Fevziu i ka kërkuar të ul zëri dhe po ashtu të flas me të ftuarit që janë në studio.

Nga ana tjetër edhe kryeministri Rama i është drejtuar gazetarit me frazën: “O Fevzi pop se bërtet”.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close