Lajme

VIDEO/ Rama porosit bukë me qofte në sheshin e festave: S’ka si Lezha për shefa kuzhine

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur  sheshin festave në Lezhë për të uruar qytetarët. I shoqëruar nga kryetari i Bashkisë së Lezhës Pjerin Ndreun, Rama është ndalur në një nga shtëpizat që gatuajnë bukë me qofte dhe nuk ka nguruar ta porosisë një të tillë.

Videon ai e ka ndarë në rrjetet sociale duke e shoqëruar me një lavdërim për shefat e kuzhinës në Lezhë. “S’ka si Lezha për shefa kuzhine”, shkruan Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close