Lajme

VIDEO\ Rama publikon pamjet, Qendra shëndetësore nga Thethi në Ksamil, Vlorë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin sot me një video nga qendrat shëndetësore në të gjithë zonën bregdetare nga veriu në jug. Kryeministri Rama shkruan:

dhe me 29 qendrat e reja shëndetësore verore, nga Thethi në Ksamil, duke pritur një sezon turistik të lehtësuar nga hija e Armikut të Padukshëm, falë luftës me pasion, solidaritet, aftësi e sukses që kemi bërë deri këtu, ju uroj një ditë të mbarë  #ShqipëriaBuzëqesh ” Këto qendra shëndetësore janë në dispozicion vetëm në sezonin veror.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close