fbpx
Lajme

VIDEO/ Rëndohet gjendja e naftëtares, nuk pranon të dalë nga greva e urisë

Është rënduar situata e grave naftëtare në grevën e tyre të urisë ku kanë hyrë prej disa ditësh. Një nga grevistet, Silvana Fejzaj ka kërkuar ndihmën e mjekëve.

Në këto momente sipas korespondentit të Syri Tv, pranë grevistes ka shkuar urgjenca e  spitalit Ballsh, e cila po i jep ndihmën e parë shëndetësore dhe po i bën serum. Ndërkohë që grevistja nuk ka pranuar të largohet nga greva e urisë

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button