fbpx
Lajme

Video/ Rradhë automjetesh në Morinë për të hyrë në Kosovë (Video)

Rradhë të gjata automjetesh në Morinë, për të hyrë në Kosovë. Nga pamjet e mbërritura në ‘Ora News’, shihet që në rradhë janë përfshirë automjete dhe kamione. Mijëra pushues nga Kosova po kthehen pas pushimeve të kaluara në bregdetin shqiptar.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button