Lajme

VIDEO\ Rrëzohet mbi bordurë, humb jetën 48 vjeçari në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë.  Një person dyshohet të jetë  rrëzuar mbi bordurë e për pasojë ka humbur jetën në vend.

Vlorë/Informacion paraprak Më datë 25.12.2021, rreth orës 14:30, në lagjen “24 Maji”, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar mbi një bordurë dhe si pasojë ka ndërruar jetë shtetasi G. M., 48 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close