Lajme

VIDEO\ Sarandë,Turistja serbe vjedh unazën në një dyqan

Sarandë, Pronarë të një dyqani në qendër  të cilët tregtojnë produkte të gjithëllojshme, kanë rënë pre e një vjedhje, për të cilën thanë se është e zakonshme.

Por e veçanta sipas tyre në këtë rast ishte se hajduti ishte një shtetase serbe. Siç shihet edhe në videon në fjalë, sapo shitësja kthen kurrizin, turistja serbe merr prej tavolinës me bixhu, një unazë dhe e mban në duar. Ky fenomen sipas pronarëve ndodhin kryesisht nga turistë një ditorë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: