Lajme

VIDEO\ Serbët doni ju? Mbajini k*rvat’, çfarë ndodhi mes qytetarëve dhe policisë në koncertin e Bregoviçit

Disa persona janë shoqëruar për shkak se hodhën gaz lotsjellës në mes të turmës së njerëzve që dëgjonin Goran Bregoviçin në Korçë. Policia e ka pasur të lehtë të identifikojë disa prej tyre për shkak të pjesmarrjes së ulët në koncert.

Një video e shpërndarë nga Albanian Post tregon dy prej të shoqëruarve që i bërtasin policëve në momentin që këta i kanë kapur. “Serbët doni ju? Mbajini ku*vat!” – thonë ata, pasi një pjesë e atyre që shijonin muzikën e Bregoviçit ishin turistë serbë. Video më poshtë:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close