Lajme

Video/Sërish përplasje mes banorëve dhe policisë te Unaza e re

Vijon përplasja e banorëve të Unazës së re me forcat e policisë bashkiake. Paraditen e së hënës forca të bashkisë të mbështetur edhe nga policia po heqin shtyllat e ndriçimit. Situata është e tensionuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close