Lajme

Video/ Sherr për marrjen e turistëve në Sarandë, të rinjtë qëllohen me grushte

Një sherr mes disa personave është regjistruar ditën e djeshme në Sarandë.

Siç shihet nga pamjet disa të rinj goditen me gushte dhe më pas largohen me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Sipas informacioneve, konflikti ka nisur mes personave që ofrojnë shërbime për pushuesit në Sarandë. Referuar të dhënave të deritanishme, arsyeja e sherrit ka qenë konkurrenca për marrjen e pushuesve.

Në pamje, shihet se në momentin e sherrit kanë qenë të pranishëm edhe turist të huaj që kanë zgjedhur vendin tonë për të pushuar, por janë përballur me një situatë të pakëndshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close