Lajme

Video/ Shihni gjestin epik të Sali Berishës para se të niste konferencën nga vendi ku ulej Basha

Pas 9 janarit Sali Berisha e ka menduar se mund të mos shkelte dot më kurrë në PD. Prandaj dje pas vendimit të gjykatës së Tiranës dhe dorëheqjes së Bashës, atij i është dukur vetja si dikujt që dhëndëron për së dyti.

Dhe para se të dilte para mediave është kujdesur për look-un. Madje kur e ka parë që bashkepuntorët po e vëzhgonin, e ka mbyllur procesin e krehjes me një shkelje syri për njërin prej tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close