fbpx
Lajme

VIDEO/ Shihni si ndodhi aksidenti te ambasada italiane

Pamjet video nga aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme mes dy automjeteve përballë ambasadës italiane, janë bërë publike. Automjeti tip “BMW” është me shpejtësi dhe merr para “Skodën” duke e çuar disa metra më larg, shumë pranë sporteleve të ambasadës.

Aksidenti ndodhi sapo dy mjetet kanë dalë nga semaforët tek kryqëzimi i TVSH-së. Gjendja e shoferit të Skodës është jashtë rrezikut për jetën pasi mjeti u godit nga ana e pasagjerit.Ndërsa në automjetin tip BMW po udhëtonin 2 të rinj, të cilët kanë marrë gërvishtje të lehta.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button