Lajme

VIDEO/ Shpërblimi i fundvitit shkakton kaos në postë, radhë e debate mes qytetarëve

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka vijuar me publikimin e denoncimeve të mbërritura në adresë së tij.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar një video të siguruar nga një qytetar nga një postë në Sarandë, ku si duket shpërblimi i vitit të ri për pensionistët, familjet në nevojë dhe persoanat me aftësi të kufizuara, ka shkaktuar radhë të gjata e debat mes qytetarëve në sportelet e postës.

Berisha shkruan:

“Pak me pare ne posten e Sarandes!

Shikoni videon dhe lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktorr, uroj te jeni mire . Kjo eshte gjendja ne posten e Sarandes sote ne date 24.12.2018 me vidjo. Ju uroj gjith te mirat.”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close