Lajme

Video/ Si e përzunë banorët a Astirit gazetarin e Top Channel, i fluturuan mikrofonin…

Përplasje të forta pati mëngjesin e së martës mes policisë dhe banorëve të zonës së Astirit në kryeqytet, pasi IKMT ndërhyri për të prishur banesat që preken nga projekti i Unazës së Re.

Një incident ka pasur edhe mes banorëve dhe gazetarit të Top Channel, Andi Bora që ndiqte dhe raportonte nga vendngjarja.Një nga banorët e pranishëm i ka marrë atij mikrofonin nga dora dhe ia ka flakur në rrugë. Menjëherë pa këtij veprimi një tjetër banore e ka sulmuar atë duke i kërkuar që të largohej.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: