Lajme

VIDEO\ Simpatizanti i PD në Tropojë bërtet me gjithë “shpirt” emrin e kryetarit të PD: Basha, Basha

Kreu i PD-së Lulzim Basha ditën e sotme ka zhvilluar një takim me qytetarët e Tropojës.
Ai u prit me shumë entuziazëm nga banorët, ku nuk kanë munguar flamujtë, daullet dhe vallet. Por ka qenë një mbështetës shumë i zjarrtë i PD dhe i Bashës që ka tërhequr vëmendjen. Ai shihet i veshur me bluzë me logon e PD, teksa thërret me gjithë “shpirt” emrin e kryedemokratit Basha.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: