Lajme

VIDEO/ “Skifteri” nuk del ‘bosh’, në vetëm 20 sekonda zbret nga një makinë dhe vjedh “BMW”-në në Shkodër

Një vjedhje spektakolare në vetëm 20 sekonda në një zonë plot me qytetarë dhe nën syrin e dhjetëra kamerave të sigurisë të vendosura në bizneset dhe objektet pranë.

Ky është momenti kur një person vjedh një automjet “BMW” në Shkodër. Siç shihet nga pamjet e siguruara nga “BalkanWeb”, rreth orës 20’00 të mbrëmjen ‘skifteri’ zbret nga një makinë luksoze e bardhë që drejtohet nga një tjetër person, hipën nga krahu i pasagjerit në BMW-në e ndaluar, kalon në timon dhe ndez makinën duke ikur me të. E gjithë kjo në vetëm 20 sekonda, një ‘punë’ profesionistësh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close