fbpx
Lajme

VIDEO/ Tenton të vje.dhë makinën, i ndodh ajo që nuk pritej

Një hajdut makinash ka tentuar të vjedhë një automjet, por autorit i ndodh ajo që nuk pritej.

Autori tenton të hapë xhamin e makinës dhe lëshon brenda saj një dritë, por makina më pas merr flakë duke djegur edhe vetë autorin.

Ja video 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button