Lajme

VIDEO/ Tërbohet bjondja nga Shkodra

Një video e pazakontë nga Shkodra është shpërndarë shumë shpejt në rrjetet sociale ditën e sotme. Në video shihet një vajzë bjonde, e cila shfaqet e veshur shumë hollë dhe kërcen në rrugë pas përfundimit të stuhisë. Ajo është parë duke bërë lëvizje èrotike në mes të rrugës dhe kjo pa asnjë arsye. E reja kërcen për qejfin e saj dhe nuk shqetësohet fare se ka njerëz përreth. Pasi mbaron kërcimin ajo vazhdon rrugën sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close