Lajme

VIDEO/ Shkundet dyqani ngjitur me godinën që zuri poshtë dy nxënësit

Gjithçka shembet në tokë në dyqanin e bojërave ngjitur me godinën ku humbën jetën dy nxënësit nga tërmeti i djeshëm që goditi detin Egje. Protothema ka publikuar një video nga tërmeti që shkundi ishullin Samos ditën e djeshme. Pronari i dyqanit është duke folur në telefon në momentin e lëkundjes së fuqishme. Fillimisht ai nuk reagon por më pas vrapon të fshihet dhe pret derisa të ndalojë lëkundja për të dalë jashtë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: