fbpx
Lajme

Video trônditëse/ Gazetarja hùmbet ndjenjat dhe rrèzôhet gjatë transmetimit live

Një íncídent ka ndodhur sot gjatë emisionit të mëngjesit në televizionin grek ANT1. Prezantuesja Konstantina Klokotara u ndje kèq dhe hùmbi ndjènjat duke u rrèzuar në tokë. Gjithçka ndodhi gjatë transmetimit live. Dy bashkëprezantuesit e tjerë nxituan menjëherë të ndihmonin kolegen e tyre. Pas këtij íncídenti, transmetimi televiziv u ndèrpre për disa minuta. Gazetares iu dha ndihma e parë dhe aktualisht ajo është në gjendje të mirë shèndetèsore.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button