BotaLajme

VIDEO/ Veprimi i Joe bën xhiron e rrjetit, pas konferencës me homologun izraelit i jep dorën…ajrit

Presidenti amerikan Joe Biden është vënë sërish në qendër të vëmendjes së mediave për veprimet e tij. Këtë herë, gjatë vizitës së tij në Izrael, ai është “takuar” me ajrin.

Në pamjet e transmetuara nga mediat e huaja, shihet se Biden pasi mbaron konferencën e tij për mediat, me homologun izraelit Isaac Herzog, kthehet anash dhe drejton dorën për të takuar dikë, edhe pse në fakt pas tij nuk kishte asnjë njeri. Në ndihmë i ka shkuar menjëherë homologu i tij, i cili e ka ftuar që ulen të dy në karrige.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close