Lajme

VIDEO\ Vlorë, mjeti bie nga 30 metra lartësi dhe përfundon në përrua, ja fati i dy të rinjve

Një aksident i frikshëm është shënuar këtë mesditë në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’ në qytetin e Vlorës. Makina ku ishin duke udhëtuar dy të rinj ka rënë nga një lartësi prej 30 metrash në përrua, ndërkohë që për fatin e mirë të tyre, shoferi dhe pasagjeri kanë dalë pa lëndime. Nuk dihet ende se çfarë e ka shkaktuar aksidentin, ndërkohë që mjeti ndodhet ende në kanal.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close