Lajme

VIDEO/ Vlorë, Motori godet këmbësoren (Detajet)

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës, ku një motor g oditi një qytetare. Mësohet se ngjarja ndodhi pranë bibliotekës publike të Vlorës, ndërsa e lënduara është dërguar menjeherë në spital, jashtë rrezikut për jetën. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close